top of page

VÝPLNĚ NA MÍRU

POŽÁRNÍ ZÁSTĚNY A DVEŘE

Industriální zástěny a dveře-puure.vision

Ocelová konstrukce oken umožňuje nabízet jejich protipožární provedení, které je pak dodávané s protipožárními štítky od nezávislých laboratoří či institucí. Protipožární okna se neomezují pouze na pevné zasklení, ale mohou být vyrobeny v různých funkčně otevíratelných provedeních.

BEZPEČNOSTNÍ ZÁSTĚNY A OKNA

Železné bezpečnostní zástěny a okna

Ocelová okna jsou ve své speciální konstrukci vhodná pro vazební a vězeňská zařízení, a soušasně i pro objekty které mají být chráněné proti vniknutí nepovolaných osob. Vzhledem k pevnosti ocele se i u těchto oken může zachovat velká architektonická a estetická hodnota, protože lze zachovat tenké a přiměřené profily v celé ploše oken a dveří. Jejich zakázková konstrukce a výroba umožňují širokou škálu těchto okenních designů.

REKONSTRUKCE PŮVODNÍCH HISTORICKÝCH OKEN

Rekonstrukce historických oken-puure.vision

Dobrou zprávou pro majitele budov je, že možností, jak ošetřit poškozená historická okna, je spousta. Energeticky úsporné dovybavení, opravy nebo výměna dílů mohou obnovit stávající okna do zcela nového funkčního stavu. Pokud byste chtěli náhradu, je často možné najít nebo vyrobit historické repliky, které nezhorší charakter budovy.

Rekonstrukce
bottom of page